سیاست امنیت اطلاعات

پیمان رازداری تن پی

 

 

نگاه کلی :

لازم است سرويس تنــ پی به منظور کاهش کلاه برداری، از اعضاء خود اطلاعات خودشان و اطلاعات حساب بانکی مورد استفاده در سرويس تنــ پی را درخواست کند. لازم است کاربران سرويس تنــ پی، اطلاعات درخواستی اين سرويس را در اختيار ما قرار دهند.
با رضايت و موافقت با موارد سياست امنيت اطلاعات، شما در حقيقت رضايت و موافقت خود را برای کمک به ما در پردازش اطلاعات شخصی خود، برای اجرای هر چه بهتر سياست امنيت اطلاعات، اعلام کرده ايد.
اين سياست، امنيت اطلاعاتی که ما جمع آوری ميکنيم را مشخص و نحوه استفاده از اين اطلاعات را توضيح ميدهد. تنــ پی، امنيت اطلاعات شخصی شما را به شدت محفوظ نگاه داشته و از اطلاعات شخصی شما فقط در رابطه با شرايط سياست امنيت اطلاعات استفاده ميکند. ما اطلاعات شخصی شما و يا ليستی از مشتريان خود را نه به شخص ثالثی ميفروشيم و نه برای مدتی در اختيار کسی ميگذاريم. هر چند تنــ پی در کشور جمهوری اسلامی ايران مديريت ميشود و تابع قوانين اين کشور است، در برخی شرايط خاص و دريافت دستور از مراجع ذيصلاح لازم است تا اطلاعات مورد نياز در اختيار مرجع ذيصلاح قرار داده شود.
لازم است سياست امنيت اطلاعات را هر چند وقت يکبار دوباره مرور کنيد. اين سياست، بر روی همه سايت هايی که از سرويس تنــ پی استفاده ميکنند، اجرا ميشود.
با پذيرفتن سياست امنيت اطلاعات و پذيرفتن بخش "موافقت سياست امنيت اطلاعات" در زمان افتتاح حساب، در حقيقت شما با آشکار شدن اطلاعات خود برای ما و استفاده ما از اطلاعات شخصی خود موافقت کرده ايد و ما را برای انجام موارد ذکر شده در سياست امنيت اطلاعات هدايت کرده ايد.
تمام موارد سياست امنيت اطلاعات اشاره به موافقت کاربر در زمان افتتاح حساب با جمله "با سياست امنيت اطلاعات تنــ پی موافقت ميکنم" دارد.
اگر با شرايط سياست امنيت اطلاعات مخالف هستيد، برای استفاده از سرويس تنــ پی، ثبت نام نکنيد.

 

تذکر تغییر اطلاعات :

اين سياست ممکن است برخی اوقات به دليل افزودن يک قابليت جديد به سرويس تنـــ پی و يا اجرای پيشنهادهای مشتريان، تجديد نظر شوند. ممکن است اين سياست را در هر زمانی با فرستادن نسخه جديدی از آن روی وبسايت اصلاح کنيم. شرايط نسخه اصلاح شده ای که روی وبسايت قرار ميدهيم در همان لحظه قابل اجرا است. همچنين اگر قصد تغيير سياست امنيت اطلاعات فعلی را داشته باشيم، یک ماه قبل از تغيير سياست امنيت اطلاعات شما را توسط قرار دادن هشدارهايي روی صفحه از بروز رسانی سياست امنيت اطلاعات سرويس خود، با خبر ميکنيم. بعد از قرار دادن اين یک ماه هشدار و آگهی در مورد تغيير، فرض می شود که شما با شرايط جديد سياست امنيت اطلاعات موافق هستيد. اگر با تغييرات ايجاد شده در سياست امنيت اطلاعات مخالف باشيد، ميتوانيد حساب خود را هر زمان که مايل باشيد، ببنديد. لطفا آدرس TenPay.Ir/privacy-policy.html را برای مشاهده آخرين نسخه سياست امنيت اطلاعات مشاهده کنيد. برخی از صفحات سايت تنــ پی، شامل لينک هايي ميباشند که مربوط به سايت های ديگر است. اين سايت ها، شرايط سياست امنيت اطلاعات خاص خود را دارند و تنــ پی مسئول عملکرد اين سايت ها نيست. کاربرانی که اطلاعات خود را در اين سايت های اشخاص ثالث ثبت ميکنند بايد شرايط امنيتی آنها را کامل مطالعه کرده و سپس نسبت به دراختيار قرار گذاشتن اطلاعات شخصی و هويتی خود به آنها، اقدام کنند.

 

چه اطلاعاتی از شما جمع آوری می کنیم :

اطلاعات مورد نياز

برای افتتاح حساب در سايت تنــ پی، بايد نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ايميل را وارد کنيد. در وارد کردن اين اطلاعات دقت کنيد چرا که تنــ پی اطلاعات وارد شده را بررسی و از صحت آنها اطمينان حاصل ميکند. ممکن است تنــ پی از شما کپی مدارک هويتی (شامل کپی شناسنامه و کپی کارت ملی) را درخواست کند و يا با شماره تلفن شما تماس حاصل کند و يا کد تاييد 10 رقمی را به وسيله پست به آدرس شما ارسال کند.  برای پرداخت درست توسط تنــ پی، بايد اطلاعات حساب بانکی خود (شامل شماره حساب و شماره کارت) را در اختيار ما قرار دهيد. لازم است تا حساب های اعلام شده با نام فرد عضو شده در سيستم مطابقت داشته باشد. ممکن است تنــ پی از شما کپی کارت اعتباری يا مالی ثبت شده در سيستم را درخواست کند. اين کار به منظور جلوگيری از استفاده از کارت های الکترونيکی سرقت شده در سيستم تنــ پی به کار ميرود. اين عمليات ممکن است برای تراکنش های ورودی و خروجی اجرا شود و چنانچه مالکيت کارت الکترونيکی انجام دهنده تراکنش ورودی برای تنــ پی احراز نشود وجه ورودی به سيستم را به کارت مبدا برگشت خواهد زد. همچنين تنــ پی برای دريافت وجه و افزايش اعتبار به صورت آنلاين شما را به صفحات وبسايت بانکها ارجاع ميدهد. لازم است سياست امنيت اطلاعات بانکها توسط شما مطالعه شود. ما همچنين از شما ميخواهيم که يک سوال امنيتی را وارد به آن پاسخ دهيد. اين سوالات به هنگام درخواست کلمه عبور جديد (در هنگام فراموش کردن آن) لازم است و به اين ترتيب هيچ کلاه برداری از حساب جاری شما انجام نخواهد شد. همچنين ما احتياج به برخی اطلاعات تجاری يا هويتی از شما داريم (برای برخی تراکنش های مالی بالا توسط تنــ پی) که اين اطلاعات به ما کمک ميکند از سوء استفاده های مالی جلوگيری شود و برخی قواين رعايت شود.

اطلاعات تراکنش ها

ممکن است زمانی که شما به کسی پول ميفرستيد و يا از کسی درخواست پول ميکنيد، ما سوال هايي از شما در مورد اطلاعات آن تراکنش بپرسيم؛ مثلا: نوع تراکنش (خريد کالا، خريد سرويس و يا انتقال وجه ساده) و آدرس ايميل و يا شماره تلفن شخص ثالث. همچنين وقتی شما برای مشتری ديگری از تنــ پی پول ميفرستيد ممکن است از شما برخی سوالات شخصی برای آن شخص ثالث پرسيده شود تا اين تراکنش کامل شود. اين اطلاعات همچنين ممکن است از جانب آن شخص برای ما نيز انتقال يابد و قابل دسترسی باشد. ما اين اطلاعات را برای تمامی تراکنش های شما در تنــ پی استفاده ميکنيم و همچنين اطلاعات را به پروفايتان اضافه ميکنيم تا در تراکنش های آينده تان مورد استفاده قرار گيرد. ما آدرس اينترنتی (آی پی آدرس) و برخی اطلاعات هويتی کامپيوتر يا وسيله ای که با آن به اکانت تنــ پی خود وصل ميشويد را جمع آوری ميکنيم تا تراکنش ها ممنوع و احتمالی را پيگيری کنيم.

اطلاعات شما از شخص ثالث

برای حفظ مشتريان خود از کلاه برداری های احتمالی ما اطلاعات شما را که در دست پردازنده های بانکی است را با اطلاعات شما تطبيق ميدهيم. ما در برخی از شرايط و در صورتی که مقدار زيادی پول توسط تنــ پی دريافت يا ارسال ميکنيد، يک بررسی را درباره شما و تجارت شما انجام خواهيم داد.

تاييديه های اضافی

اگر نتوانيم اطلاعاتی که شما به ما داده ايد را تاييد کنيم، يا اينکه شما درخواست دريافت يا پرداخت وجهی توسط چک به آدرسی غير از آدرس تاييد شده خود داشته باشيد، ما از شما ميخواهيم که اطلاعات اضافی (مانند کپی يک قبض برق يا تلفن جديد يا اطلاعات ديگری که ارتباط شما را با اين آدرس ثابت کند) را با ايميل برای ما بفرستيد و يا اينکه به سوالات ما به صورت آنلاين پاسخ دهيد تا بتوانيم اطلاعات شما را تاييد کنيم. اين کار در موارد نادر انجام خواهد شد.