تنــ پی گذرگاه امن تراکنش های مالی همراه و همگام شماست

پرسش های پرتکرار


در صورتي که شما داراي يک مجموعه فروشگاهی ، شرکت ، صندوق های قرض الحسنه و هر مجموعه ای که نیاز به خدمات پرداخت پایانه های فروش  یا خدمات پرداخت آنلاین دارید مي توانيد از خدمات پرداخت تن پی استفاده نمایید ، شاید با خودتان بگویید که بانک ها هم این خدمات را ارائه می کنند ( اما چگونه ) ، دریافت خدمات پرداخت از بانک ها دارای پروسه طولانی و گرفتاری های اداری می باشد که تن پی تمامی خدمات پرداخت را به آسانی خوردن یک لیوان چای به شما ارائه می دهد. یکی از مزیت های تن پی متصل بودن به تمامی بانک ها و شبکه شتاب می باشد و اصلا مهم نیست که در کدام بانک حساب دارید.

 

تن پی چیست ؟

        تن پی ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک ( گذرگاه امن تراکنش های مالی ) ویژه وب سایت ها ، برنامه ها و فروشگاه ها برای افراد حقیقی و حقوقی که به راحتی قابل استفاده می باشد پایه گذاری شده است. با خدمات تن پی به راحتی می توانید تجارت خود را شروع نمایید و مجموعه خود را مجهز به تمامی امکانات مورد نیاز بانکی جهت انجام امور کنید.

تن پی گذرگاه امن تراکنش های مالی همراه و همگام شما در خرید و فروش مطمئن با ضمانت و امنیت بالا.

 

تنــ پی چگونه فعالیت می کند ؟

        با خرید مشتری از سایت ، برنامه شما و فروشگاه شما ، وجه به‌ حساب تنــ پی شما اعمال می‌شود و شما می توانید آن را به حساب فرد دیگری در تن پی یا هر بانک دیگری انتقال دهید و یا به حساب خود نزد هر بانکی واریز نمایید.

 

چگونه از خدمات تنــ پی استفاده کنم ؟

        درگاه پرداخت اینترنتی :  ابتدا فرم افتتاح حساب را تکمیل نمایید، سپس ایمیل تایید برای شما ارسال می‌شود که با کلیک روی لینک موجود در ایمیل، آدرس ایمیل شما تائید می‌شود و می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید. پس از ورود به پنل  فرم مربوطه را تکمیل و مدارک مورد نیاز را پیوست نمایید . پس از ارسال ، مدارک و اطلاعات شما توسط کارشناسان تن پی بررسی و نتیجه از طریق تیکت به اطلاع شما می رسد.

         پایانه های فروش ( کارتخوان ) : جهت درخواست کارتخوان ابتدا می بایست  فرم درخواست را تکمیل و ارسال نمایید ، سپس ایمیل تایید ثبت درخواست همراه با اطلاعات مورد نیاز جهت ورود به سامانه مدیریت ارسال می گردد ، پس از ورود به سامانه فرم مربوطه را تکمیل و مدارک مورد نیاز را به پیوست ارسال نمایید . پس از ارسال ، مدارک و اطلاعات شما توسط کارشناسان تن پی بررسی و نتیجه به اطلاع شما می رسد.

 

چگونه درگاه پرداخت آنلاین دریافت کنم ؟

        بعد از افتتاح حساب طبق مراحل بند فوق ، می توانید از منوی سمت چپ پنل ( درگاه های پرداخت > ایجاد درگاه جدید ) انتخاب نمایید و درگاه مورد نظر خود را ایجاد و مدیریت نمایید و همچنین می توانید از طریق آزمایشگاه تن پی افزونه سیستم مورد استفاده خود را دریافت و استفاده نمایید.

 

تنکارت چیست ؟

        تنکارت یک کارت‌ بانکی عضو شبکه شتاب است که با آن می‌توانید از طریق خودپردازها، دستگاه‌های کارت‌خوان عملیات دریافت وجه، انتقال و سایر عملیات بانکی را انجام دهید، همچنین امکان مشاهده گردش کارت. تنکارت به نام شما صادر شده و حدود دو الی سه هفته پس از درخواست کارت، به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد.

 

کارمزد و نحوه تسویه حساب درگاه های اینترنتی ؟

        کارمزد ها در تن پی به دو صورت : درگاه مستقیم بانکی 0.5 درصد مبلغ تراکنش ، درگاه غیرمستقیم تنــ پی 0.25 درصد مبلغ تراکنش می باشد که از مبلغ تراکنش موقع خرید از سایت شما کسر گردد.

    تسویه حساب پایا :

لازم به ذکر است ،مدت زمان عملیات واریز به حساب مقصد به عملکرد سیستم انتقال وجه بین بانکی ( پایا ) وابسته میباشد.

عملیات انتقال وجه شما وابسته به عملکرد سیستم پایا ، در مقاطع زمانی مشخص و به شرح زیر می باشد:

5:20 ، 8:50 ، 10:50 ، 12:50 ، 14:50 ، 17:20 ، 19:20

درخواست انتقال وجه جاری در نزدیکترین سیکل ممکن انجام و در غیراینصورت به سیکل بعدی موکول خواهد شد.

    تسویه حساب شتاب :

تسویه حساب کارت به کارت بانکی در فاصله زمانی 7:00 الی 24:00 هر روز می باشد، هزینه کارمزد در صورت وجود در شبکه شتاب 500 تومان می باشد.

تسویه حساب کارت به کارت تنـــ کارت در فاصله زمانی 7:00 الی 24:00 هر روز می باشد، بدون هزینه کارمزد

    زمان تسویه حساب :

تمامی درخواست های تسویه حساب جهت ضمانت خرید مشتری بعد از گذشت 24 ساعت پرداخت می گردد.

 

کارمزد و نحوه تسویه حساب پایانه های فروش ؟

        کارمزد ها در تن پی به دو صورت : واریز به حساب بانکی 0.5 درصد مبلغ ، واریز به حساب صندوق های قرض الحسنه و موسسات مالی اعتباری 1 درصد مبلغ می باشد.

    تسویه حساب پایا :

لازم به ذکر است ،مدت زمان عملیات واریز به حساب مقصد به عملکرد سیستم انتقال وجه بین بانکی ( پایا ) وابسته میباشد.

عملیات انتقال وجه شما وابسته به عملکرد سیستم پایا ، در مقاطع زمانی مشخص و به شرح زیر می باشد:

5:20 ، 8:50 ، 10:50 ، 12:50 ، 14:50 ، 17:20 ، 19:20

درخواست انتقال وجه جاری در نزدیکترین سیکل ممکن انجام و در غیراینصورت به سیکل بعدی موکول خواهد شد.

    زمان تسویه حساب :

تمامی تسویه حساب ها بصورت خودکار در سه نوبت در شبانه روز بصورت ذیل به بانک مقصد ارسال می گردد.

ساعت 8 صبح : تراکنش های بین ساعت 18 بعدازظهر تا ساعت 8 صبح روز.

ساعت 13 بعدازظهر : تراکنش های بین ساعت 8 صبح تا ساعت 13 همان روز.

ساعت 18 بعدازظهر : تراکنش های بین ساعت 13 بعدازظهر تا ساعت 18 همان روز.

 

تعداد دفعات تسویه حساب روزانه ؟

        تسویه حساب عادی در شبانه روز بصورت نامحدود می باشد اما تسویه حساب خودکار در شبانه روز فقط 3 بار می باشد.

 

نحوه اضافه کردن حساب بانکی برای تسویه حساب در تن پی ؟

        درگاه پرداخت اینترنتی : برای افزودن حساب از منو امور مالی وارد قسمت لیست حساب‌های بانکی شوید و سپس بر روی دکمه افزودن حساب جدید کلیک نمایید، اطلاعات حساب بانکی خود را با دقت وارد نمایید و ارسال نمایید پس از ارسال حساب بانکی شما توسط کارشناسان تنــ پی بررسی تأیید خواهد شد. در برخی مواقع ممکن است برای جلوگیری از کلاهبرداری طبق قوانین تن پی از شما اسکن کارت بانکی حساب افزوده شده را بخواهیم ، این عمل فقط برای این است که حساب بانکی با مشخصات شما در تن پی یکسان باشد.

        پایانه های فروش ( کارتخوان ) : برای افزودن حساب از منو امور مالی وارد قسمت لیست حساب‌های بانکی شوید و سپس بر روی دکمه افزودن حساب جدید کلیک نمایید، اطلاعات حساب بانکی خود را با دقت وارد نمایید و ارسال نمایید پس از ارسال حساب بانکی شما توسط کارشناسان تن پی بررسی تأیید خواهد شد. در برخی مواقع ممکن است برای جلوگیری از کلاهبرداری طبق قوانین تن پی از شما اسکن کارت بانکی حساب افزوده شده را بخواهیم ، این عمل فقط برای این است که حساب بانکی با مشخصات شما در تن پی یکسان باشد.

 

کارمزد های ویژه صندوق های قرض الحسنه و موسسات مالی و اعتباری ؟

کارمزد ها در تن پی ویژه مشاغل خاص 0.25 صدم درصد می باشد و امکان حذف کارمزد در شرایط خاص نیز می باشد ، جهت اطلاع از شرایط با شماره 02143845484 داخلی 2 تماس حاصل نمایید.