تنــ پی گذرگاه امن تراکنش های مالی همراه و همگام شماست

درباره تن پی

تنــ پی ( به انگلیسی TenPay ) به عنوان یک مجموعه مستقل زیر نظر شرکت توکا شرق در حال فعالیت می باشد ، که در زمینه تجارت الکترونیک و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن در حال ارائه خدمات می باشد.
سامانه تنــ پی پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن می سازد به گونه ای که هر نوع کسب و کاری برای آغاز تجارت الکترونیک و فروش آنلاین می تواند از این سامانه استفاده کند و جایگزین مناسبی برای شیوه های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است و می تواند همگام با درگاه های پرداخت الکترونیک بانک های مختلف حرکت و ارائه خدمات کند، با تنــ پی شما می توانید از 10 راهکار مختلف برای شروع تجارت الکترونیک استفاده کنید.
حساب تنــ پی می تواند از طریق حساب بانکی ، موسسه های خدمات مالی ، کارت بانکی و یا فروش آنلاین محصولات افزایش اعتبار داشته باشد. پذیرندگان نیز می توانند پول خود را از طریق چک بانکی یا انتقال وجه بصورت کارت به کارت یا حواله پایا به حساب بانکی خود انتقال دهند.
چرا تنــ پی ؟
تنــ پی در زبان ساده قرار است روند فروش آنلاین و پرداخت اینترنتی را برای سایت های مختلف بصورت 10 راهکار و بصورت آسان وسریع پیاده سازی کند. شاید بگویید درگاه های پرداخت الکترونیک بانک های مختلف نیز درگاه برای فروش آنلاین می دهند ، اما آیا روند پیاده سازی نیز هم به همین سرعت و کیفیت هست؟ جواب این سوال ساده است ، خیر.
ما نیز تلاش کرده ایم راهکارهای مختلف ذیل را برای شما پیاده سازی کنیم که این امر نیز به سادگی قابل ارائه نمی باشد ، اما همواره تلاش می کنیم بروز و نوآور باشیم :

1. درگاه پرداخت آنلاین برای سیستم های مختلف ( بصورت ماژول )
2. لینک پرداخت برای فروش در شبکه های مجازی
3. دکمه پرداخت برای نرم افزارهای مختلف
4. صفحه پرداخت شخصی با لینک ساده به نام شما جهت واریز وجه به حساب شما
5. درگاه مستقیم بانکی
6. کارمزد پایین در تمامی سیستم ها
7. تنــکارت ( کارت بانکی ) متصل به حساب شما در تنــ پی
8. دستگاه کارت خوان ( متصل به حساب شما در تنــ پی
9. اپلیکیشن
10. و . . .