شهریور
۶
۱۳۹۵

سیستم دانلود با اشتراک ویژه

در این مطلب قصد داریم راه اندازی یک سایت دانلود فایل با حق اشتراک را توضیح دهیم.

یک راه دیگری که می توانید با کمک آن کسب درآمد کنید استفاده از عضویت یا اشتراک ویژه در سایت است. یعنی چه؟

یعنی برای فروش فایل یا آموزشی و… از کاربر بخواهید که عضویت خود را به صورت اشتراک ویژه درآورد و طبق زمان بندی که در نظر گرفته اید اشتراک خود را تمدید کند. برای واضح تر شدن ماجرا مثالی می آوریم…

فرض کنید میخواهیم در یک وبسایت آموزشی که پر است از محتوای آموزشی در هر زمینه ای عضو شده و از آموزش های آن استفاده کنیم اما با گزینه ای به نام عضویت ویژه یا اشتراک ویژه مواجه می شویم. به گونه ای که می توانیم برای مدت زمان مشخصی مثل یک ماه، سه ماه، یک سال و… هزینه ای را پرداخت کرده و عضو شویم و تا پایان عضویت خود از تمامی آموزش های آن سایت بهره مند شویم و دوباره در پایان زمان اشتراک آن را تمدید کنیم که معمولا در وبسایت ها این گزینه با نام های اشتراک برنزی، نقره ای و طلایی نام گذاری می شود. به نظر شما ایده ی جذابی نیست؟!

اگر دوست داشته باشید شما هم می توانید این کار را انجام دهید فقط کافیست مقاله ی امروز ما را مطالعه کنید.

 

سیستم دانلود ویژه با نام VIPersian یک اسکریپت بر پایه PHP و بومی می باشد که شما را قادر می سازد تا فایل های موجود در وب سایت خود را به دو بخش رایگان و ویژه تقسیم کنید. این سیستم قادر است کاربرانی که به صورت رایگان از وب سایت شما دانلود می کنند را محدود تر کند . برای مثال کاربران غیر عضو قادر نیستند با استفاده از نرم افزار های مدیریت دانلود فایل ها را دریافت کنند یا لینک ها برای کاربران مهمان و غیر عضو قابلیت ادامه دانلود یا Resume را ندارند. شما در این سیستم قادر هستید اشتراک های ویژه را به صورت آنلاین به فروش برسانید و به کاربرانی که قصد دارند با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری فایل ها را دریافت کنند خدمات بهتری نسبت به دیگر کاربران (رایگان) ارائه دهید.

به قابلیت های کلیدی این اسکریپت اشاره می کنیم:

  • قابلیت تعریف بی نهایت سرور دانلود
  • سیستم پشتیبانی کاربران (تیکت)
  • قابلیت ورود و عضویت کاربران
  • قابلیت افزودن پکیج های عضویت
  • قابلیت خرید اشتراک بر اساس ماهانه و پهنای باند
  • قابلیت دانلود فایل ها توسط کاربران مهمان
  • قابلیت تمدید اشتراک ها توسط کاربران

خب حالا برای اینکه از کاربران خود هزینه دریافت کنید نیاز دارید که پلاگین این اسکریپت را از آزمایشگاه تنــ پی از اینجا دانلود کنید و روی سیستم پیاده سازی کنید.

 

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده:

۲ دیدگاه + فرستادن دیدگاه

فرستادن دیدگاه